Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

OZ BRÁNA DO NARNIE
Združenie spája narnijských rodičov, ktorí sa starajú a postupne revitalizujú školský dvor a budovu školy. Potrebné finančné prostriedky získavajú hlavne vďaka Vašej podpore. Pomôžte nám svojimi 2% - 3% v našom úsilí zveľadiť prostredie, v ktorom Vaše deti trávia väčšinu svojho dňa. Ďakujeme za každé jedno Vaše rozhodnutie, darovať 2% z Vašich daní práve nám!

 

Údaje o o.z., ktoré potrebujete na vyplnenie Vyhlásenia o poukázaní dane:

názov: OZ Brána do Narnie
IČO: 42362288

 

Ako darovať 3% z dane?

Aby ste mohli venovať 3% z dane, potrebujete Potvrdenie o tom, že ste v roku 2022 odpracovali minimálne 40 dobrovoľníckych hodín, napríklad vrámci brigád pre Narniu. O potvrdenie si môžete požiadať mailom na branadonarnie@gmail.com.

 

POSTUP PRI POUKAZOVANÍ 2% (3 %)  

Ak ste zamestnanec:

  • ak Vám daňové priznanie robí zamestnávateľ, do 15. 2. 2023 je potrebné požiadať ho o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň. Na základe neho Vám zamestnávateľ vystaví Potvrdenie o zaplatení dane
  • stiahnite si Vyhlásenie o poukázaní podielu zo zaplatenej dane z príjmov (predvyplnené tlačivo je Vám k dispozícii TU alebo ho nájdete aj na recepcii školy)
  • Potvrdenie o zaplatení dane a Vyhlásenie o poukázaní 2 % je potrebné doručiť na daňový úrad v mieste Vášho trvalého bydliska v termíne do 30 4. 2023 alebo v škole do 27.4.2023 na recepcii.
  • dôležité: ak ste v roku 2022 “odpracovali” minimálne 40 dobrovoľníckych hodín (aj pre inú organizáciu, nemusí byť iba pre prijímateľa), môžete venovať až 3 % z dane. K daňovému priznaniu je potrebné pripojiť Potvrdenie o výkone dobrovoľníckej činnosti .  O potvrdenie si môžete požiadať mailom na branadonarnie@gmail.com.

Ak ste SZČO

  • 2 % môžete venovať uvedením priamo vo formulári daňového priznania
  • termín: v rámci podávania daňového priznania do 31. 3. 2023, resp. najneskôr do 30. 6. 2023 v prípade oznámenia predĺženia lehoty na podanie daňového priznania
  • dôležité: ak ste v roku 2022 “odpracovali” minimálne 40 dobrovoľníckych hodín (aj pre inú organizáciu, nemusí byť iba pre prijímateľa), môžete venovať až 3 % z dane. K daňovému priznaniu je potrebné pripojiť Potvrdenie o výkone dobrovoľníckej činnosti - ak ste sa zúčastnili brigád. O potvrdenie si môžete požiadať mailom na branadonarnie@gmail.com.

Ak ste právnická osoba/firma 

  • 2 % môžete venovať uvedením priamo vo formulári daňového priznania
  • termín: v rámci podávania daňového priznania do 31. 3. 2023, resp. najneskôr do 30. 6. 2023 v prípade oznámenia predĺženia lehoty na podanie daňového priznania.

Banner 2OZ brana

FaLang translation system by Faboba