Uf, a jarná brigáda 2018 je za nami!

Tuším, že opäť padali rekordy - nielen čo do počtu stupňov Celzia, ale aj čo do počtu účastníkov. Schválne, obehnite si v najbližších dňoch areál a verím, ze nájdete aspoň 30 rozdielov ?.

Počas brigády sa pri mne pristavil jeden  otecko: “ Vieš, že som ti vôbec neveril, keď si pred 5 rokmi pred fórom rodičov predstavovala svoj utopický projekt revitalizácie areálu? Videl som toľko dôvodov, prečo sa to nemôže podariť... Teraz už verím.”

A to všetko vďaka tejto vzácnej školskej komunite, ktorá sa veľmi ťažko nájde inde. Chráňme si ju! Áno, je to úžasná sila vnímať Vás, že ráno vstanete aj keď nemusíte, že napečiete dobroty aj keď nemusíte, že makáte aj keď nemusíte!!! 

 

Len pre Vašu zaujímavosť: Odfotila som svojho manžela na tom istom mieste počas jarnej brigády, rozdiel je len v 4 rokoch: 2013 vymeriavanie altánku, 2018 podáva deťom guláš...

Priatelia, oplatí sa robiť veci, ktoré nám dávajú zmysel, aj keď nám mnohí neveria. Ďakujeme za pomoc a zároveň si ju aj prosíme! 

Preto výzva pre všetkých: Nakoľko nám deti odrastajú a postupne opúšťajú školu a my s nimi potrebujeme občerstviť o nových rodičov do tímu občianskeho združenia Brána do Narnie, ktoré už 5 rokov maká spolu s Vami na revitalizácii nášho školského areálu. Prosím, kontaktujte ma! (pitonakzuzana(zavinac)gmail.com) alebo branadonarnie(zavinac)gmail.com

Za OZ Brána do Narnie Zuzana Pitoňáková

Viac fotiek nájdete tu: JARNA BRIGADA

 

 

20180414 125506 resized

Foto altánok

 

20180414 124537 resized

{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba