Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Tak a máme po brigáde! 
Dá sa povedať, že to bola jedna nádherná spoločenská akcia, z ktorej väčšina detí nechcela ani odísť. O nás rodičoch a našich unavených schránkach sa to povedať nedá... Objednané počasie a guláš nesklamali. Po prvý krát sme mali výdatnú pomoc minibágra, čo bolo k nezaplateniu. 
A čo sme všetko urobili?

  1. Futbalové ihrisko – vyrovnané s navezenou hromadou zeminy a piesku, v najbližších dňoch bude zvalcované a pripravené tak ku kvalitnejšej hre futbalu ?
  2. Mantinelové ihrisko – natiahnuté ochranné siete
  3. Nainštalované dve nové krásne pieskoviská
  4. Kvetmi a zeleňou vyzdobený vchod do školy
  5. Upravená školská záhradka
  6. Vymaľovaný múr a chodníky
  7. Vybetónované základy pre preliezačku
  8. Vyprataná pivnica

Všetkým, ktorí ste na brigádu prišli a pomohli, týmto veľmi veľmi ďakujeme!
Vám, ktorým sa tentokrát nepodarilo prísť , želám príjemné kochanie sa, naším opäť o úroveň krajším areálom. Škoda, boli by sme urobili ešte oveľa viac...
Na záver si dovolím vyjadriť malé povzdychnutie: naša škola je podľa mňa výnimočná o.i. práve nadštandardnou spoluprácou školy a rodín, a tak mi je trochu ľúto, že z asi 500 rodín, si ten čas v sobotu našlo a urobilo iba 30 z nich. Neviem ako je to u vás, ale v našej rodine väčšinu voľného času dňa, kedy sú deti na čerstvom vzduchu, sú práve v areáli našej školy, a preto je podľa mňa dôležité, aby ten aktívny čas vonku trávili čo najkvalitnejšie.
Aktuálne pokračuje na recepcii zbierka použitého športového náčinia, tak ak pri jarnom upratovaní, narazíte na niečo, čo vaše deti už nevyužívajú, prineste, využijú to v Rest time.
Ďalšia brigáda nás čaká na jeseň. Foto z brigády si môžete pozrieť TU.
S úctou, za celý realizačný tím revitalizácie areálu Zuzana Pitoňáková (pitonakzuzana@gmail.com).

narnia brigada april 2015 Small

Viac fotografií.

FaLang translation system by Faboba