Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Štátna dotácia na stravu
Od 01.05.2023 je opäť zavedená štátna dotácia pre všetkých žiakov základných škôl, bez ohľadu nato, či rodič poberá daňový bonus, alebo nie. 
Prehľad dotácie: 1.stupeň - 2,10 Eur 2. stupeň - 2,30 Eur. 

Podmienkou na získanie štátnej dotácie je, že žiak sa musí zúčastniť na vyučovaní v deň objednaného obedu, ak nastane situácia, že žiak do školy nepríde a obed nebude mať odhlásený, tak takýto obed platí rodič v plnej sume (štátna dotácia + doplatok rodiča). 
Ak máte záujem o dotáciu na obedy je potrebné potvrdiť NÁVRATKU – žiadosť o dotáciu na stravu, cez Edupage, cez rodičovské konto.  Návratku nájdete medzi žiadosťami/vyhláseniami (tam kde je aj písomne vyhlásenie o bezpríznakovosti) - treba stlačiť zelené tlačidlo pridať žiadosť. Túto návratku je potrebné potvrdiť aktuálnym dátumom a odoslať ju najneskôr do 15.04.2023 Potvrdenú návratku berieme ako záväzné prihlásenie na stravu od 01.05.2023. Bez tejto potvrdenej návratky nebude možné čerpať štátnu dotáciu. V prípade otázok prosím kontaktujte školskú jedáleň, na tel.č.: 0911 839 075 alebo emailom: uhrady.pino@gmail.com

FaLang translation system by Faboba