Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

V sobotu 11. februára 2023 sa Narnia zmenila na netradičnú plesovú sálu. Komunitný duch našej školy sa po troch rokoch opäť naplno prejavil. Historicky najvyššia účasť tancujúcich, baviacich sa rodičov a učiteľov potvrdila, že organizovať plesy v škole bol vynikajúci nápad.

Zakladatelia tejto tradície, Tvrdoňovci a Markušovci prišli na jubilejný 10. ples pozdraviť „nových narnijákov“, ktorým priblížili, ako táto idea vznikla a poďakovali, že v nej ďalšie generácie rodičov nadšene pokračujú.

Pre veľký úspech spred pandémie, opäť rezonovala rocková téma a tí, ktorí sa zúčastnili ju poňali skutočne vážne. Zabavili sme sa naozaj výborne, spoznali sme nové tváre a na tanečnom parkete bolo celú noc živo a veselo. Ak ste tento rok zaváhali, určite si nenechajte ujsť ďalší ples, ktorý na vás čaká v roku 2024.

Nielenže zažijete školu v inom šate, ale vytancovať sa vo vestibule, porozprávať sa a vidieť učiteľov a ďalších rodičov inak ako doteraz – to za to stojí.

Týmto chceme poďakovať celému organizačnému tímu, ktorý tvoríte vy, rodičia našej školy. Vy, ktorí ste zatiaľ nepriložili ruku k dielu a máte pretlak nápadov a inšpirácií, pridajte sa k nám! 

 

Ďakujeme tiež mnohým darcom, ktorí venovali dary do tomboly a tiež vám, že ste si zakúpili tombolové lístky. Výťažok z plesu bude, ako tradične, rozdelený spravodlivo medzi CZŠ Narnia, kde pomôže vybudovaniu kaviarne vo vestibule, a ako už býva zvykom – nezabúdame ani na dobročinnosť a druhá časť financií poputuje na OZ Pomoc zo srdca.

 

Ďakujeme vám!

Organizačný tím rodičov školy

 

11ea93d0 ecc5 46c7 ab8d 8dd9d5eff25a

DSC 1666

DSC 1827

 DSC 2034

FaLang translation system by Faboba