Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia,

radi by sme Vás informovali, že v piatok 01.04.2022 spustíme online zápis (vyplnenie e-prihlášky) do 1. ročníka CZŠ Narnia.  Elektronická prihláška bude sprístupnená do pondelka 04.04.2022 do 18:00.

 

K vyplneniu prihlášky pristupujte, prosím, zodpovedne a s pripravenými požadovanými dokumentami. Poradie zapísania dieťaťa nie je smerodajné; dôležité je vyplniť prihlášku správnymi údajmi.  

Skôr než začnete prihlášku vypĺňať, pripravte si naskenovaný alebo odfotený   

  • rodný list dieťaťa 
  • občianske preukazy obidvoch rodičov (zákonných zástupcov - OP musia byť  odfotené z 2 strán),  

ktoré budete prikladať do e-prihlášky.

 

Pri vyplňovaní prihlášky uvádzajte:  

  • presné údaje podľa rodného listu dieťaťa, 
  • používajte diakritikumalé a veľké písmená
  • neuvádzajte zdrobneniny krstných mien.  

Je dôležité, aby pri podaní prihlášky súhlasili obaja rodičia (resp. zákonní zástupcovia dieťaťa) so zapísaním dieťaťa do našej školy a preto je potrebné, aby ste priložili oba občianske preukazy. Ak z nejakého dôvodu toto nie je pre Vás možné (napríklad otec dieťaťa je cudzinec, alebo je v zahraničí, ste rozvedení), prihlášku odošlite a kontaktujte administratívu školy mailom eva.banska@narniaba.sk

 

Prosím, v správe nezabudnite uviesť celé meno dieťaťa. 

Zákonný zástupca je povinný pri zápise uviesť do zápisného lístka všetky dôležité informácie o fyzickom a psychickom stave svojho dieťaťa.  

 

Ak vyplníte kolónku prechodný pobyt, budeme považovať túto adresu za korešpondenčnú (poštovú), na ktorú Vám pošleme rozhodnutie. Poštu posielame na meno matky.  

 

Po vyplnení prihlášky Vám na Váš e-mail príde kód, ktorý si, prosím, starostlivo uschovajte. Taktiež Vás prosíme, aby ste prihlášku nevyplnili viackrát, ale prostredníctvom kódu vstúpili do už Vami vytvorenej prihlášky, ak potrebujete nejaký údaj doplniť alebo opraviť.   

 

Škola prihlášky skontroluje, vytlačí a vytlačenú verziu prihlášky budú musieť obaja rodičia fyzicky podpísať pri zápise dieťaťa do školy v termíne 8. - 9. 4. 2022. Po spracovaní eprihlášky Vám bude zaslaný mail s možnosťou výberu časového slotu.

 

Elektronická prihláška bude prístupná do PONDELKA 04.04.2022 do 18:00. Prihlášky detí vyplnené po tomto termíne nezaradíme do prijímacieho procesu, nakoľko proces zápisu do školy bude ukončený.  

 

Elektronická prihláška  je už uzavretá.

04.04.2022.18:00  

 

Soňa Poprocká
riaditeľka školy

FaLang translation system by Faboba