Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia,

sme veľmi radi, že Vás, teda presnejšie Vaše deti, môžeme pozvať na ôsmy ročník Letnej školy Teach for Slovakia. Tento rok sa uskutoční na CZŠ Narnia v Petržalke. Bude prebiehať posledné dva júlové týždne: 19.7.2020 až 30.7.2020. Účasť na Letnej škole je bezplatná.

Viac informácií o Letnej škole nájdete na webstránke:

teachforslovakia.sk/letna-skola-teach-for-slovakia/

Náš program Teach for Slovakia je súčasťou globálnej siete Teach For All, v ktorej je realizácia letných škôl základným pilierom modelu podpory vzdelávania detí.

Letné školy podľa metodiky Teach for All prebiehajú v 60 krajinách sveta, na Slovensku ich organizujeme od roku 2014. Predstavujú skvelú príležitosť pre žiakov ako aj počas leta pracovať na rozvoji svojich akademických vedomostí ale aj budovať charakterové vlastnosti. Naši učitelia sú veľmi energickí a počas celej letnej školy pracujú s pedagogickými mentormi, aby sme zabezpečili vysoký štandard vyučovania.

Deti sa učia zážitkovo, interaktívne a najmä diferencovane. Znamená to, že v triede nejdú všetci rovnakým tempom, rýchlosť je prispôsobená každému dieťaťu. Veľmi nám záleží aj na pozitívnej motivácii. Zo spätných väzieb od rodičov vieme, že účasť na našej Letnej škole viacerým deťom pomohla aj pri nabratí sebavedomia do predmetov, ktoré im predtým nešli.

Minulý rok sme našou dlhoročnou expertízou pomáhali aj tímu na ministerstve školstva, ktorý pracoval na tvorbe metodík a plánov pre organizáciu letných škôl na celonárodnej úrovni.

Prihlášku do Letnej školy Teach for Slovakia nájdete tu: https://bit.ly/3wszWBM

Vaše dieťa môžete prihlásiť do 11.7.2021 do naplnenia kapacity Letnej školy (v prípade, že prihlasujete na školu viacero detí Vás prosím o vyplnenie nového formulára pre každé dieťa). Formulár slúži ako oficiálna prihláška a jeho odoslaním sa bude rátať s účasťou Vášho dieťaťa na škole. O prijatí prihlášky a potvrdení účasti Vás budeme informovať emailom alebo telefonicky najneskôr do piatich dní od prihlásenia Vašeho dieťaťa.

Budeme sa veľmi tešiť na spoločné letné dobrodružstvá s Vašimi deťmi,

Tím Letnej školy

Letna skola Teach for Slovakia 2021 plagat 02

Letna skola Teach for Slovakia 2021 plagat 01

FaLang translation system by Faboba