Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vážení rodičia,

chceli by sme Vám pripomenúť, že platnosť dopravného čipu v ISIC preukazoch končí 30.06. tak ako každý rok. Ak Vaše dieťa bude pokračovať v štúdiu na CZŠ Narnia aj v budúcom školskom roku a ak chcete, aby Vaše dieťa využívalo svoj ISIC preukaz v doprave aj počas prázdnin a ďalší školský rok, je potrebné predĺžiť platnosť preukazu v doprave zaplatením prolongačného poplatku vo výške 3,- € prostredníctvo SMS správy podľa návodu z  https://www.preukazstudenta.sk/stredna-a-zakladna-skola a následným priložením preukazu na terminál na recepcii školy alebo na verejný terminál (zoznam verejných terminálov nájdete na https://www.preukazstudenta.sk/)

 

Aby bol ISIC preukaz platný kompletne, treba pamätať aj na licenčnú známku (malá nálepka/vyplnené okienko na preukaze). Pokiaľ máte na ISIC preukaze licenčnú známku 09/2021, tá je platná do konca septembra 2021. Aby ste predišli zbytočným komplikáciám u prepravcov, odporúčame Vám zakúpiť si licenčnú známku už v júni.

 

Viac informácií nájdete na https://www.preukazstudenta.sk/

ISIC tím  tiež ponúka krátke informačné online stretnutia na ktorých zodpovie Vaše otázky k využitiu preukazov a dozviete sa, prečo a ako je potrebné predlžiť platnosť ISIC preukazu. Termíny a linky stretnutí nájdete tu: https://isic.sk/onlinestretnutia/

FaLang translation system by Faboba