Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia,

radi by sme Vás informovali, že v utorok 6.apríla spustíme online registráciu na zápis do 1. ročníka CZŠ Narnia. K vypĺňaniu prihlášky pristupujte, prosím, zodpovedne, s kľudom, a prichystanými požadovanými dokumentami.

 

Pri vyplňovaní prihlášky uvádzajte:

  • presné údaje podľa rodného listu dieťaťa,  
  • používajte diakritiku,  
  • neuvádzajte zdrobneniny krstných mien

V čase vypĺňania prihlášky je potrebné, aby ste mali k dispozícii:

  • rodný list dieťaťa  
  • občianske preukazy obidvoch rodičov (zákonných zástupcov), 

ktoré je potrebné priložiť naskenované alebo odfotené. Ak sa stane, že vám tieto súbory budú chýbať, doplňte ich cez opätovné otvorenie prihlášky kódom do uzavretia zápisu. 

Je pre nás dôležité, aby pri podaní prihlášky súhlasili obaja rodičia (resp. zákonní zástupcovia dieťaťa) s jeho zapísaním do školy a preto je potrebné, aby ste priložili oba občianske preukazy. Ak z nejakého dôvodu toto nie je pre vás možné (napríklad otec dieťaťa je cudzinec, ste rozvedeníotec je nedosiahnuteľný v zahraničí), prihlášku uzavrite a kontaktujte administratívu školy mailom eva.banska@narniaba.sk .

 

Zákonný zástupca je povinný pri zápise uviesť do zápisného lístka všetky dôležité informácie o fyzickom a psychickom stave svojho dieťaťa. 

 

Ak vyplníte kolónku prechodný pobyt, budeme považovať túto adresu za korešpondenčnú (poštovú), na ktorú Vám pošleme rozhodnutie. Poštu posielame na meno matky.

Po vyplnení prihlášky Vám na Váš email príde kód, ktorý si, prosím, uschovajte. Taktiež Vás prosíme, aby ste prihlášku nevyplnili viackrát, ale prostredníctvom kódu vstúpili do už Vami vytvorenej prihlášky, ak potrebujete nejaký údaj doplniť alebo opraviť. 

 

Vytlačenú verziu prihlášky budú musieť obaja rodičia fyzicky podpísať až pri preberaní rozhodnutia o prijatí. 

 

Elektronická prihláška bude prístupná do štvrtka 08.04.2021 do 18:00. Prihlášky detí vyplnené po tomto termíne nezaradíme do prijímacieho procesu,nakoľko proces zápisu do školy bude ukončený.

FaLang translation system by Faboba