Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 

Dotazník z hlavného mesta

Chceli by sme ako škola podporiť iniciatívnu hlavného mesta a preto si Vám dovoľujeme dať do pozornosti nasledujúci text a dotazník.

Na začiatku tohto roka sa v rámci oddelenia školstva, športu a mládeže na magistráte Bratislavy začalo pracovať na tvorbe mestského subjektu s cieľom zvýšiť mieru participácie mladých občanov v rámci rozvoja a fungovania Bratislavy.

 

Doteraz sa podarilo počas februára zorganizovať 5 online diskusií, na ktorých sa zúčastnili študenti základných a stredných škôl z celej Bratislavy. Diskusie odkryli hlavné problémy, potreby a trendy v životoch bratislavskej mládeže, rovnako ako aj rôznorodé pohľady v otázke participácie a motivácie mladých. Na základe získaných dát svytvoril krátky dotazník určený primárne študentom základných a stredných škôl. 
Veríme, že práve odpovede širšieho spektra mladých ľudí ukážu relevantnosť hlavných identifikovaných problémov a potrieb. Na to, aby mesto získalo dostatočné množstvo dát, však potrebujeme dostať dotazník k čo najviac mladým ľuďom. Práve preto sa opäť obraciame na Vás s prosbou o vyplnenie dotazníka pre magistrát mesta Bratislavy.  Ďakujeme. 
Link na dotazník TU -
bit.ly/MPMdotazník

hl.mesto 2

FaLang translation system by Faboba