Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

V spolupráci s dlhoročným partnerom BENITIM rozbiehame popoludňajšiu aktivitu pre dievčatá 6. - 9.ročníka My TEEN. 

 

Je to špeciálny program pre dievčatá, ktoré chcú nájsť cestu k sebe, nasledovať zdravý a vyrovnaný životný štýl. Celoročný kurz pozostáva z tréningov a skupinových stretnutí s tútorkami/ psychologičkami.

Dievčatá sa dozvedia o zdravom životnom štýle, ako dbať o svoju fyzičku, ako sa stravovať, ako sa starať o svoju psychohygienu. Tútori ich prevedú napr: sebahodnotením, sebarozvojom, vzťahmi doma a v škole, šikanou, bezpečnosťou na sociálnych sieťach, obtažovaním atď. Dievčatá sa budú môcť pýtať na to čo ich najviac zaujíma, aj z oblasti krásy a módy. Pohyb v telocvični si dievčatá vykladajú aj podľa svojej chuti, pre ne vyškolení tréneri ich prevedú crossfitom, jogou, kin balom, fresbee, sebeobranou, loptovými športami, fitnes cvičením.

 

Vedúci:              Andrea Čvapková

Kontakt:            benitim@benitim.sk; 0902 300 745, 0905 508 129

Čas:                  UTOROK a ŠTVRTOK 15:00 - 16:00 tanečná sála/ areál školy CZŠ Narnia

Poplatok:          2x v týždni / 60 trénigov v roku / 117€ polrok

                         1x v týždni / 30 trénigov v roku / 73,50 € polrok

 

Súčasťou celého projektu, ktorý Benitim realizuje s odbornou podporou spoločnosti Unilever / Dove je aj distribúcia PRÍRUČIEK pre rodičov dievčat  a aj chlapcov - užitočné tipy a rady z nasledovných oblastí: ako zlepšiť komunikáciu s teenegerom, domáca šikana, šikana v škole, reč tela a sila slova, zdravá  strava a pohyb a ako podporiť sebadôveru dievčat atď.. 

Ide o bezplatnú podporu zo strany Dove smerovanú k rodičom teenagerov.  

Užitočné rady a tipy, ako budovať sebadôveru nielen u dievčat, ale aj chlapcov, nájdete aj na webe dove.com/sebadovera alebo v príručke Sama sebou, ktorú nájdete na: bit.ly/ProjektSebadovery 

 

FaLang translation system by Faboba