Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí naši žiaci a naši rodičia.

Vítame všetkých v novom školskom roku.

 

Školský rok začneme 2.9.2019 slávnostným otvorením. Informácie o programe prvého dňa sme zasielali mailom v prvom školskom Informátore.


V prvý školský deň dostanú rodičia alebo dieťa zložku s administratívou potrebnou pre začiatok školského roku (prihláška na stravovanie, do RsT, návratku ku školskému poriadku atď.) Prosíme vás, postupujte podľa pokynov a čo treba, obratom odovzdajte, najneskôr však do 6.9.2019.

Zložka bude obsahovať aj jeden exemplár Zmluvy o vzdelávaní pre rodičov. Nezabudnite sa prihlásiť na EDUPAGE a uhradiť potrebné poplatky podľa platobných predpisov.

Termín na úhradu prvej splátky príspevku na vzdelávanie je 15.9.2019. Pre uľahčenie balíka platieb skúste platbu cez službu VIAMO, ktorá to celé zjednodušuje.

 

Na webstránke sme aktualizovali potrebné informácie k novému školskému roku. Do vašej pozornosti odporúčame hlavne informácie v časti Stravovanie nakoľko začíname s dotáciou “Obedy zadarmo”, ktorá prináša zmätok a nie úplne štandardné nastavenie administratívnych procesov okolo platieb za stravu.

 

Lúčime sa zatiaľ so slovami C.S.Lewisa –

Pred nami sú lepšie veci, ako za nami.

Do skorého videnia.

{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba