Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

O čom to vlastne celé je a prečo to robíme?

Vízia našej školy hovorí, že chceme byť miestom, kde nachádza podnety pre svoj rast každý člen našej komunity – žiaci, učitelia, ale aj Vy, naši rodičia. Pri napĺňaní našej vízie organizujeme Veľkú narnijskú konferenciu pre rodičov, aby sme tak podporili aj Váš rast.
Chceme Vám pomôcť rásť v neľahkej úlohe rodičov - pri budovaní vzťahu s Vašimi deťmi, pri ich výchove a vzdelávaní. Vnímame to ako investíciu, ktorá sa nám vráti v každodennej práci s deťmi a v našej vzájomnej spolupráci.

Ak ste na našej rodičovskej konferencii ešte nikdy neboli, pozrite si krátke video, ktoré sme natočili počas 3. ročníka.

 

Ako bude vyzerať program dňa?

Konferencia sa bude konať v sobotu 23.11.2019 v priestoroch našej školy s nasledovným programom:

 • 8:00 - začiatok registrácie
 • 8:30 - slávnostné otvorenie
 • 9:00 - prvý blok prednášok, seminárov a workshopov
 • 10:30 - kávová prestávka
 • 11:00 - druhý blok prednášok, seminárov a workshopov
 • 12:00 - obed (deti s vychovávateľmi) - čas ešte upresníme

 • 12:30 - obed (dospelí)

 • 13:15 - koncert "Tibor Feledi Kairos Quintet"
 • 14:00 - tretí blok prednášok, seminárov a workshopov
 • 15:30 - ukončenie konferencie a záverečný raut, rozhovory a diskusie
 • 17:00 - záver

V rámci programu konferencie sme pre Vás pripravili množstvo rôznych prednášok, seminárov a workshopov, z ktorých si každý účastník môže vybrať tri, na ktorých sa zúčastní. Prehľadné informácie o jednotlivých prednáškach, seminároch a workshopoch nájdete na samostatnej webstránke, podrobnosti budú postupne pribúdať. 

Veríme, že Vás program zaujme a na konferenciu prídete.

Kde sa môžeme zaregistrovať?

Registrácia na konferenciu vrátane výberu beží od pondelka 11.11. a bude trvať do 21.11.2019. Za účasť na konferencii sa platí konferenčný poplatok v podobe niektorého z nasledovných passov:

 • rodinný pass (2 dospelí a 1 dieťa) -  30 eur pri platbe v hotovosti na mieste konferencie, 25 eur pri platbe dopredu na účet (túto možnosť vieme ponúknuť len rodičom na škole)
 • dospelý pass - 20 eur pri platbe v hotovosti na mieste konferencie, 15 eur pri platbe dopredu na účet (túto možnosť vieme ponúknuť len rodičom na škole)
 • detský pass (dieťa do 18 rokov) - 5 eur         

Poplatok pokrýva náklady spojené s organizáciou konferencie, a tiež obed a záverečný raut. Poplatok zaplatíte v hotovosti hneď ráno po príchode na konferenciu.

Ako je to so starostlivosťou o deti?

Konferencia je určená najmä rodičom, preto neváhajte prísť.
Pre deti sme pripravili detský program vo veku od šesť rokov a pomáhajú nám s ním vedúci krúžkov ako Gamecraft, Benitim a keramika. Miesta na detský program si rezervujete v rámci rezervácie. Detský program pre deti mladšie ako 6 rokov nezabezpečujeme, nakoľko konferencia trvá celý deň a myslíme si, že pre menšie deti je nereálne zvládnuť celodenný program s neznámymi ľudmi v cudzom prostredí. 

Mení sa niečo oproti minulým rokom?

Ani nie, jediná zmena bude obed, v snahe urýchliť jeho výdaj ho zmeníme na studený bufet vo vestibule školy.

 

Koncert "Tibor Feledi Kairos Quintet"

Tibor Feledi Kairos Quintet prezentuje vo svojom projekte originálne kompozície inšpirované tradíciou slovenských detských piesní v netradičnom prepojení so súčasným progresívnym jazzom. Debutový album "Common Playgrounds" získal ocenenie Radio_Head Awards za najlepší jazzový album roka 2018 " V hudbe kombinujú groove a jazzové prvky s vplyvmi elektroniky, fusion, post-bopu či voľnej improvizácie...

Kvinteto zvíťazilo v hlasovaní na Bratislavských Jazzových dňoch 2018 na pódiu Young generation stage. Mladá kapela sa hneď vo svojich začiatkoch predstavila vo finále medzinárodnej súťaže Jazzfruit 2018 v Prahe, kde získala cenu diváka. Za krátku dobu stihlo zoskupenie absolvovať viacero koncertov a festivalov ako United Islands of Prague, Mikulášsky jazzový festival, Trenčiansky jazzový festival a Bratislavské Jazzové dni. Album Common Playgrounds vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.

Môžem nejako pomôcť?

Ak by ste chceli na konferencii prezentovať Vaše služby alebo produkty a na konferenciu sponzorsky prispieť, obráťte sa mailom na rastiemespolu@narnia.sk.

Teach for Slovakia - naši partneri

Na konferencii bude možnosť bližšie spoznať prácu neziskovej organizácie Teach for Slovakia, s ktorou naša škola spolupracuje už vyše 5 rokov, a ktorej cieľom je budovať komunitu lídrov, ktorí spoločne pracujú na zmene slovenského školstva, aby raz všetky naše deti mali šancu v živote uspieť." https://www.youtube.com/watch?v=pvIKglU1m2A 

Môžem pozvať aj priateľov?

Áno, učastníci konferencie nemusia byť výlučne rodičmi detí na škole, pokojne pozvite aj svojich priateľov, o ktorých sa postaráte a pomôžete im orientovať sa v škole. Konferencia ale nie je úplne verejnou akciou, očakávame, že účastníci majú v nejakej podobe so školou kontakt (priatelia rodičov, záujemci o školu a podobne).

 

Tak a teraz sa po prečítaní všetkých pokynov môžete zaregistrovať - pomôžu vám nasledovné odkazy:

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte emailom na: rastiemespolu@narnia.sk

{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba