Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Čas Vianoc a jeho typickej voňavej atmosféry zažijeme spolu na pôde našej rozprávkovej Narnie. Tešíme sa zo spolupráce rodičov, učiteľov a deti. Podobne, ako v minulosti, by sme radi vytvorili v každej triede 4-5  dielničiek, ktoré by ste viedli Vy rodičia.     

Vlastnoručne budeme vyrábať darčeky, ktoré si deti odnesú domov. Týmto originálnym vlastnoručne vyrobeným darčekom môžu obdarovať blízkeho.

Rodičia, Vašou úlohou je ponúknuť nápad na dielničku. Prosíme Vás, prineste si potrebný materiál na výrobu do triedy, kde Vám na to pripravíme priestor. Vy rodičia, aj  my učitelia,  budeme deťom  pomáhať pri výrobe. Deti si budú môcť vyberať dielničku nielen v svojej triede, ale prejsť sa a navštíviť jednotlivé fakulty našej školy.  Vyrobia si darček za poplatok 1 euro.

Z vyzbieraných poplatkov sa Vám vrátia peniaze za materiál, za Vašu dielničku.  Ak sa rozhodnete inak, môžete ich darovať do triedneho fondu alebo zisk podarovať na pomoc niektorým príbehom, podľa dohody v triede.

Rodičia, deti- majstri - pekári, či kuchári sú opäť vítaní. Tešíme sa na vianočné ozdoby, perníčky, punč, vianočné venčeky, pohľadnice a iné zaujímavé dielničky.  

Budeme radi, ak prinesiete pre deti malé občerstvenie do Vašej triedy na dlhé popoludnie.

Vianočné dielničky sa budú konať 21.12. v čase medzi 15:00 – 17:00 v budove našej školy.

       

Ďalšie informácie Vám budú poskytnuté na info nástenkách pred jednotlivými triedami a u Vašich triednych učiteľov, kde sa môžete zapisovať aj na jednotlivé dielničky do 18.12.2017.  

Za prípravný tím Dagmara Jančušková a RsT Team

FaLang translation system by Faboba