Osadili sme dopadové plochy pod všetky preliezačky. Dopadovú plochu pod hojdačku hniezdo, ktorú škola plánuje onedlho dokúpiť, sme vystlali pieskom. Vchod do školy je opäť krajší – vypleli sme ho a krásne okvetinkovali. V areáli sú nové stromy - dva sme posadili a asi desať namaľovali  - nájdete ich? Jedno pieskovisko sme presunuli, vymenili sme piesok v oboch pieskoviskách. Opravili sme hokejové ihrisko – všetky väčšie hrboly a defekty na asfalte sú už minulosťou. Poriadne sme vypratali pivnicu. Vytepovali sme všetky sedačky na chodbách. Ešte sme veľa čistili, pleli burinu, opravovali počmárané nátery, tradične okopkávali antukový ovál, odstraňovali neporiadok za tenisovými kurtmi.

2016 04 30 NARNIA brigada 12

Stoly sa prehýbali pod dobrotami z vašich príbytkov, reklamu nám prišla urobiť TV JOJ, pochutnali sme si na dvoch výborných gulášoch varených online v dvoch kotloch pod holým nebom. A pozor novinka: poobede sa už nepracovalo, ale zabávalo. Zábavu odštartoval duel pána riaditeľa s odvážnym oteckom v love živého kohúta na futbalovom ihrisku. Následne sme behali o život v štafetovom behu rodín a komu bolo málo mohol pokračovať vo futbalovom zápase deti proti rodičom. Tí kreatívnejší, ktorí už boli unavení z toľkého pohybu mali možnosť vytvoriť si niečo pekné v tvorivých dielničkách.

Ďakujeme všetkým za úžasné spoločné dielo, ktorou bola sobota 30.4. v našom školskom areáli. A za prípadné „chibyčki“ v organizácii sa ospravedlňujeme :) . To, ako sme spoločne areál pretvorili za tri roky si môžete aktuálne pozrieť na výstave fotografií vo vestibule školy. Je sa na na čo pozerať...

Za tím revitalizérov a vedenia školy Zuzana Pitoňáková, Elena Markušová a Roman Baranovič

FaLang translation system by Faboba