Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma
📍 Vážení rodičia, kedže sa v pondelok 03.05.2021 menia podmienky vstupu do školy pre žiakov I. a II. stupňa a taktiež pre zákonných zástupcov (na základe usmernenia MŠVVaŠ a Vyhlášky ÚVZ SR č.197/2021), informujeme Vás o nasledovnom:
- škola sa stále riadi školským semaforom 
- od 03.05.2021 sa ruší podmienka preukazovania negatívneho testu na ochorenie covid-19 pre žiakov II. stupňa a zákonných zástupov všetkých žiakov školy
- zákonný zástupca naďalej podáva čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti (nájdete na Edupage v časti žiadosti/vyhlásenia) – v priebehu víkendu bude aktualizované 
- pravidelné testovanie kloktacími testami bude v našej škole aj naďalej prebiehať pre žiakov 3.-9.ročníka (so súhlasom rodiča)

edupgaeMilí rodičia,

potvrdenie o bezinfekčnosti je potrebné podpísať každý týždeň -opakovane- cez aplikáciu EDUPAGE. Vo vyhlásení čestne prehlasujete za seba (II.stupeň aj za dieťa), že máte negatívny výsledok RT-PCR/ antig. testu nie starší ako 7 dní alebo máte vy (II.stupeň - aj dieťa platnú výnimu z testovania). Návod nájdete v tomto článku.

edupgaeMilí rodičia,

prikladáme postup, ako si vytvoriť rodičovské konto v aplikácii Edupage.

Toto konto môžete používať na:

- ospravedlnenie dieťaťa

- na vypísanie Vyhlásenia o bezinfekčnosti

- podávanie elektronických žiadostí

- potvrdzovanie prihlasovacích akcií (SVP, LVK, atď) 

edupgaeMilí rodičia,

ospravedlňovanie kratšej neprítomnosti dieťaťa v škole(pri dlhodobej stále musíte mať papierové potvrdenie od lekára) sa vypisuje cez Edupage. Pravidlá ospravedlňovania nájdete v školskom poriadku .

Aby ste mohli začať používať elektronické ospravedlnenky, potrebujete mať v Edupage vytvorené rodičovské konto

Vážení rodičia,

Škola naďalej zostane rozhodnutím zriaďovateľa v tzv. režime neobnoveného prezenčného vyučovania. Viac informácií nájdete v mailovej komunikácii zaslanej v utorok 9.marca 2021. Sme pripravení postarať sa o deti rodičov, ktorí to potrebujú a to v školskom klube detí priamo v škole v čase 7:00 - 16:00.

FaLang translation system by Faboba