Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Milí rodičia,

Vyučovanie na I. stupni bude prebiehať rovnako ako tento týždeň, nakoľko Bratislava podľa COVID automatu ostala v červenej farbe, čo znamená, že podľa nariadení o predvídateľných opatreniach môže vyučovanie v triedach na I. stupni prebiehať prezenčne.

edupgaeMilí rodičia,

prikladáme postup, ako si vytvoriť rodičovské konto v aplikácii Edupage.

Toto konto môžete používať na:

- ospravedlnenie dieťaťa

- na vypísanie Vyhlásenia o bezinfekčnosti

- podávanie elektronických žiadostí

- potvrdzovanie prihlasovacích akcií (SVP, LVK, atď) 

Milí rodičia, 

budúci týždeň sa deti po viacerých týždňoch vrátia do školy. Tešíme sa na ne a veríme, že aj ony na nás.  Náš tím v škole intenzívne pracuje na tom, aby bol návrat detí v kontexte, ktorý sme ešte nezažili, čo najpríjemnejší. Aj vy, rodičia, nám v tomto viete veľmi pomôcť, a to tým, že sa s vašim dieťaťom/deťmi o nástupe do školy budete vopred rozprávať a pripravíte ich na to, čo ich čaká.  

Pripájame LIST od špeci tímu. Prosím, prečítajte si tento list čo najskôr, aby ste mali dostatočný čas na prípravu.  Ďakujeme! Veríme, že každá pomoc nám spríjemní pondelkové ráno :)  

Logo covidVážení rodičia,

týmto Vás chceme informovať, že po preverení všetkých nám dostupných informácií, v súlade s novým stanoviskom regionálneho hygienika zo dňa 10.2.2021, podľa vyjadrenia ministra zdravotníctva o rozdelení okresov vzhľadom na epidemiologickú situáciu na tzv. COVID semafor, v súlade s rozhodnutím ministra školstva zo dňa 5.2.2021 a po zvážení všetkých okolností, ako i spätnej väzby od rodičov, rozhodol zriaďovateľ o obnovení prezenčného vyučovania na 1. stupni od pondelka 15.2.2021.  

Logo covidVážení rodičia,

prinášame vám súhrn platných opatrení, týkajúcich sa najmä školy. Viac sa dočítate na https://korona.gov.sk/  /+ Aktuálne opatrenia.

Rozhodnutie hl.hygienika 10.02.021 

Platná COVID mapa 

Predvídateľné opatrenia podľa rizika v školských zariadeniach zdroj TU

FaLang translation system by Faboba