Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Nový školský rok 2018/2019 v Rest Time

Po letnom oddychu sa opäť  stretávame v našej rozprávkovej Narnii. Okrem učiteľov Rest Time, ktorých poznáš, k nám pribudli Jindro, Sárka, Majka a Zuzka. Skús ich nájsť na fotke! 

Ako každoročne, aj teraz  sme spoločne odštartovali prípravy na nový školský rok 2018/2019 na galérii, kde nás nájdete aj v novej spoločnej zborovni s učiteľmi prvého stupňa. Počas týchto dvoch týždňov sme učitelia Rst spolu s učiteľmi pripravovali triedy, vzdelávali sa, venovali sme sa novej téme tohto školského roka. Zažijeme spolu množstvo hier, zábavy, naučíme sa, ako tráviť voľný čas efektívne, budeme sa znova lepšie spoznávať prostredníctvom aktivít, ktoré Vám už teraz s láskou chystáme. 

V tomto školskom roku sa tešíme z novovymaľovaných tried, upravenej herne pre druhý stupeň a taktiež pokračujeme v našom úspešnom eko projekte s názvom: Ako? Eko!

Všetko je pripravené a teraz už len čakáme na príchod Vás, našich Narnijčanov, bez ktorých to tu nie je ono! Dvere Narnie sa otvoria dokorán 3.9.2018, kde Vás srdečne s otvorenou náručou čakáme. 

Dada a tím Rst

kontakty: http://czsnarnia.edupage.org/teachers/?

{jcomments off}

rest time

FaLang translation system by Faboba