Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Najskôr sme sa spolu na úvod podelili a potešili zo spoločných letných zážitkov. Netrvalo to dlho a Rest time učitelia v spolupráci s triednymi učiteľmi sa pustili do spoločných príprav na nový školský rok. Počas týchto príprav sme sa mohli spolu zjednocovať, ešte viac sa spoznávať a spolu sa dohodnúť, na akých základoch budeme tento rok stavať. Celý školský rok máme v pláne učiť sa aj spolu s deťmi nachádzať „spoločnú reč“, hľadať to, čo nás spája a nie to, čo nás rozdeľuje. Počas týchto dvoch týždňov sme taktiež intenzívne pripravovali naše triedy, kde budeme môcť čoskoro privítať školákov Narnie.

 

Augustové prípravy na nový školský rok

 

Po dovolenkách a letnom oddychu sme sa v Narnii, v polovičke augusta, opäť stretli všetci pedagogickí aj nepedagogickí kolegovia.  Najskôr sme sa spolu na úvod podelili a potešili zo spoločných letných zážitkov. Netrvalo to dlho a Rest time učitelia v spolupráci s triednymi učiteľmi sa pustili do spoločných príprav na nový školský rok. Počas týchto príprav sme sa mohli spolu zjednocovať, ešte viac sa spoznávať a spolu sa dohodnúť, na akých základoch budeme tento rok stavať. Celý školský rok máme v pláne učiť sa aj spolu s deťmi nachádzať „spoločnú reč“, hľadať to, čo nás spája a nie to, čo nás rozdeľuje. Počas týchto dvoch týždňov sme taktiež intenzívne pripravovali naše triedy, kde budeme môcť čoskoro privítať školákov Narnie. Po dovolenkách a letnom oddychu sme sa v Narnii, v polovičke augusta, opäť stretli všetci pedagogickí aj nepedagogickí kolegovia.  Najskôr sme sa spolu na úvod podelili a potešili zo spoločných letných zážitkov. Netrvalo to dlho a Rest time učitelia v spolupráci s triednymi učiteľmi sa pustili do spoločných príprav na nový školský rok. Počas týchto príprav sme sa mohli spolu zjednocovať, ešte viac sa spoznávať a spolu sa dohodnúť, na akých základoch budeme tento rok stavať. Celý školský rok máme v pláne učiť sa aj spolu s deťmi nachádzať „spoločnú reč“, hľadať to, čo nás spája a nie to, čo nás rozdeľuje. Počas týchto dvoch týždňov sme taktiež intenzívne pripravovali naše triedy, kde budeme môcť čoskoro privítať školákov Narnie. Taktiež sme sa dozvedeli, čo nás tento rok v Narnii čaká nové, na čo sa môžeme spoločne tešiť. Opäť sme si pozreli priestory Narnie. No tentokrát ešte bez detského „džavotu“. Niektoré miestnosti sú po lete na nerozpoznanie. Ako napríklad nová kuchynka, v ktorej si budeme môcť s deťmi niečo chutné upiecť alebo uvariť počas Rest timu alebo telocvičňa, v ktorej sa blýskajú nové podlahy. Nejaké malé zmeny nás čakajú aj v jedálni. O nich sa dozviete počas školského roka.Na konci roka sme sa v Rest time rozlúčili s niektorými odchádzajúcimi kolegyňami a teraz sme do nášho tímu privítali piatich nových kolegov. Čoskoro Vám s radosťou predstavíme Lucku, Mišku, Sašku, Renyho a Evku. Zatiaľ na spoločnej fotke môžete hádať ktorí to sú. :)Dvojtýždňové prípravy sme ukončili „teambuildingom“, ktorý sme odštartovali spoločnými raňajkami v Kalabe (Krajanské centrum a galéria). Dozvedeli sme sa niečo nové o Slovákoch vo Vojvodine a ich insintnej tvorbe. Ďalej sme sa rozdelili do skupín podľa ročníkov a dali sme sa naspoločné riešenie úloh a záhad o starom meste Bratislavy, ale aj iných zaujímavých historických faktoch týkajúcich sa Bratislavy a jej obyvateľstva. Teraz nás čaká ešte týždňový oddych a v pondelok sa už spoločne opäť stretneme, aby sme odštartovali, veríme že, úspešný a v mnohom nás všetkých obohacujúci školský rok 2017/2018. Už sa na Vás a Vaše deti veľmi tešíme!

FaLang translation system by Faboba