Máj najkrajší jarný mesiac- lásky čas...Resttime

 

Mesiac máj je rozhodne jeden najkrajší mesiac roka. Príroda sa naplno prebúdza k životu. Zeleň naokolo kvitne. Záhradky a lúky sú posiate krásnymi farbami. Krása prírody má naozaj svoje čaro. Na rozkvitnutých stromoch poletujú včielky, ktoré svojou prácou prinášajú úžitok pre seba aj pre nás. Bez nich by život na našej planéte snáď ani nemohol byť. Ako jediný hmyz na svete produkujú niečo, čo môžeme aj my konzumovať.


V prírode, sú prvky, ktoré ovplyvňujú kolobeh života na Zemi, aj nás samých. Sú to prírodné živly Oheň – Voda – Vzduch – Zem. Majú vraj vplyv aj na naše zdravie, na naše pocity, nálady...Týmto živlom sa naplno budeme venovať aj v Klube 3 Živlov, kde sa dozvieme niečo zaujímavé prostredníctvom pokusov, projektov a animácií.
Druhú májovú nedeľu venujeme všetkým mamám. Je to čas povedať im, ako ich máme radi a priestor vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás robia. V Mama klube naplno pozornosť sústredíme na toto krásne slovo „Mama“. Budeme spolu individuálne aj skupinovo prežívať tento čas. Okrem hry a zábavy budeme pracovať na svojom rodostrome, vytvoríme si galériu svojich mám a náležite venujeme záujem správnym vzťahom v rodine, ktorá je základom našej spoločnosti. V praktickom klube Kreatív hobby klube otvoríme dvere kreativite a popustíme uzdu fantázií. Zhotovíme darčeky pre svoje mamičky a to napr. z slaného cesta, z hliny, rôzne prívesky, náramky, srdiečka, pozdravy, 3D kvety....
Každý z nás chce niekam patriť, nájsť si svoje miesto, mesto, dedinu, kde nájde spoločne zmýšľajúcich ľudí a kde bude šťastný. Kam patríme? O tom sa budeme rozprávať, hrať sa v Klube ja a moje mesto. Z fotiek, obrázkov, krabíc... budeme spoločne stavať moje mesto, moje bydlisko. Naučíme sa aké významné inštitúcie sú v meste a naučíme sa správnu kultúrnu komunikáciu.
V mesiaci máj vo všetkých kútoch sveta prebiehajú akcie na propagáciu a podporu atletiky. Aj my sa k nim zapojíme a to v Klube atletický trojboj si vyskúšame skok, beh a hod. Pohyb na čerstvom vzduch, vôňa kvetov, pobyt vonku pri hre, slnko, to všetko si spolu užijeme počas krásnych májových teplých dní.

Zažime spolu máj lásky čas aj v májových kluboch.

FaLang translation system by Faboba