Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

 

Kluby od 3. do 12. 11

Príroda sa pomaly pripravuje na zimu a ukazuje sa nám v jej najkraších farbách. Jeseň vrcholí a my sme sa rozhodli ňou inšpirovať a prichádzame s novou ponukou klubov na nasledujúce dva týždne.

    Tvorivý klub

Na tvorivom klube s Deniskou a Máriou si deti budú môcť vyrábať rozličné výrobky na tému jeseň pomocou rôznych techník.  Budú sa oltáčať listy, vyrábať koláže,  vyfarbovať a maľovať  pestrými farbami.

Mňam klub

Už zo skúseností vieme, že na mňam klube to nielen krásne rozvoniava, ale čo je najdôležitejšie, aj výborne chutí. S Katkou a Luckou si budú mocť deti pripraviť rôzne sladké aj slané  dobroty, ochutnávať a priúčať sa kulinárskemu umeniu.

Pohybové kluby

Aby si deti mohli užiť krásne jesenné počasie, o ktorom veríme, že nám vydrží čo najdlhšie, Miška si pripravila pohybový klub, na ktorom si deti budú môcť zašportovať, ale sa aj v pokoji poprechádzať.

Pre priaznivcov hudby a tanca si Dada pripravila pohybovo-tanečný klub, v ktorom budú zakonponované prvky aerobicu a hip-hopu. Vďaka našej Dade tak deti neprídu o potrebnú dávku pohybu aj v prípade, ak by nám predsa jesenné počasie neprialo.

            Literárny klub a klub spoločenských hier

Pre deti, ktoré by chceli svoj čas v kluboch stráviť v pokojnešej atmosfére pri dobrej knihe či spoločenskej hre je pripravený literárny klub s Timi a Zuzkou ako aj Klub spoločesnkých hier s Kamilkou a Saškou. 

november

{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba