Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vážení záujemci o našu školu,

dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. Proces prijímania detí do CZŠ Narnia v Bratislave sa skladá z nasledovných krokov, ktoré je potrebné absolvovať:

 1. Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov o umiestnenie dieťaťa do 1.ročníka s vedením školy spojené s predstavením školy a misie školy. Vzhľadom na prebiehajúcu pandemickú situáciu v Bratislave prebehnú tieto stretnutia online cez platformu MT Teams. 

  23.2.2021 (utorok) 17:00 -18:00 ZRUŠENÉ

  9.3.2021 (utorok) o 16:30 Link na online stretnutie nájdete TU

  Na konci stretnutia sa rodičia zaregistrujú a na základe registrácie obdržia pozvánku na samotný zápis a link na prihlášku.

 2. Zápis do prvého ročníka - ZATIAĽ len predbezné termíny vzhľadom na pandemickú situáciu
  8. - 10. 4. 2021

Informácie o online zápis zverejníme priebežne.

 1. Odporúčame, aby sa zápisu dieťa zúčastnilo v sprievode obidvoch rodičov /zákonných zástupcov. V prípade, že bude prítomný len jeden rodič, vyhradzujeme si právo počas prijímacieho procesu pred prijatím dieťaťa vyžiadať si stanovisko druhého rodiča (zákonného zástupcu) k prijatiu dieťaťa do našej školy. 


  Na zápis bude potrebné dodať:

  • Občianske preukazy rodičov /zákonných zástupcov
  • Rodný list dieťaťa
  • Prípadne iné dokumenty preukazujúce právo zákonného zástupcu a podobne
  • Zápisný lístok

   V prípade, že sa pre chorobu alebo z iných vážnych dôvodov nemôžete zápisu zúčastniť, kontaktujte tiež administratívu školy.

3. Skríning školskej pripravenosti za prítomnosti dieťaťa v škole - ZATIAĽ len predbezné termíny vzhľadom na pandemickú situáciu


    19. - 22.4. 2021
 

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese zaujem@narniaba.sk


Dni otvorených dverí na našej škole neorganizujeme, nakoľko ich plne nahrádza informatívne stretnutie pre záujemcov 9.3.2021.


Pre Vašu informáciu prikladáme článok o školskej zrelosti, ktorý si môžete prečítať TU.
{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba