dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. Proces prijímania detí do CZŠ Narnia v Bratislave sa skladá z troch krokov, ktoré je potrebné absolvovať:

1. Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov
2. Zápis do prvého ročníka
3. Skríning pripravenosti na školu

1. Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov o umiestnenie dieťaťa do 1.ročníka s vedením školy spojené s predstavením školy a misie školy:
    3.3.2020 (utorok) alebo
    31.3.2020 (utorok) o 16:30 hod ONLINE na základe prihlásenia sa cez formulár. - prihlasovanie do 23.3.2020.
  1. Zápis do prvého ročníka na našej škole:
    update 24.3.2020 : termín zápisu a skríningu pripravenosti na školu pre CZŠ Narnia ešte nie je potvrdený.
  2. Na zápis je potrebné aby prišli rodičia s dieťaťom. Pár dní zápisom vytvoríme na webstránke školy rezervačný systém na konkrétny termín a čas, vzhľadom na predpokladaný veľký počet záujemcov. Záujemcov budeme kontaktovať na základe kontakt.emailovej adresy, ktorú uvedú pri účasti na informatívnom stretnutí.

Na zápis si treba priniesť:·

• Občianske preukazy rodičov /zákonných zástupcov
  • Rodný list dieťaťa
  • Prípadne iné dokumenty preukazujúce právo zákonného zástupcu a podobne
  • Vyplnený a nepodpísaný zápisný lístok (doplníme neskôr)

Viac informácii k zápisu nájdete v tomto článku

3. Následne všetky zapísané deti pozývame na skríning pripravenosti na školu.
Update 24.3.2020: termín skríningu šte nie je potvrdený.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese zaujem@narniaba.sk

Dni otvorených dverí na našej škole neorganizujeme, nakoľko ich plne nahrádza informatívne stretnutie pre záujemcov v marci 2020.