Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma
  • Pozývam vás na narnijskú rodičovskú konferenciu Rastieme spolu 2019
  • Nové oblečenie pre Narnijčanov
  • image
Previous Next

V Narnii sa s deťmi venujeme zvyšovaniu povedomia o ochrane prírody a zachovania biodiverzity, tvoríme a realizujeme rôzne environmentálne aktivity. Praktickými činnosťami vedieme deti k trvalo udržateľnému životnému štýlu a okrem iného aj k získavaniu zelených kompetencií. Triedime odpad, šetríme energiou a vodou, podporujeme bezemisnú dopravu, kompostujeme, upcyklujeme, vysádzame rastliny, pozorujeme prírodu okolo nás.

Do nového školského roka 2023/24 hľadáme kolegyne/kolegov na nasledujúce pozície:

učiteľa/učiteľku matematiky, informatiky, anglického jazyka, telesnej výchovy, učiteľa/učiteľku 1.stupňa, vychovávateľa/vychovávateľku Rest time, špeciálneho pedagóga/pedagogičku.

Oznámenie o úprave finančného pásma a prevádzkovej réžie na stravnú jednotku 
Z dôvodu zvyšovania finančného pásma A s účinnosťou od 01.01.2023 na nákup potravín na jedlo v školskej jedálni sa upravuje stravná jednotka zložená zo sumy finančného pásma a sumy prevádzkovej réžie, ktorú si môže jedáleň uplatňovať v zmysle školského zákona 245/2008 Z.z § 140 odst.10. 

Štátna dotácia na stravu
Od 01.05.2023 je opäť zavedená štátna dotácia pre všetkých žiakov základných škôl, bez ohľadu nato, či rodič poberá daňový bonus, alebo nie. Prehľad dotácie: 1.stupeň - 2,10 Eur 2. stupeň - 2,30 Eur.  Ak máte záujem o dotáciu na obedy je potrebné potvrdiť NÁVRATKU – žiadosť o dotáciu na stravu, cez Edupage, cez rodičovské konto.

Obrázok1Pokračujeme v zmenách k biodiverzitnejšiemu areálu

 

V roku 2022 sme pokračovali v zmenách, ktoré sme plánovali už v roku 2020 a začali realizovať v roku 2021. Aj  tento rok máme plány, ktoré sa týkajú najmä údržby a obnovy niektorých hracích prvkov. Po dvoch rokoch veľkej výsadby je pre nás prioritou najmä starostlivosť o zeleň, aby sa ujala. Toto všetko je možné aj vďaka 2 %, ktoré ste nám mnohí z Vás darovali v roku 2022. Budeme radi, ak darovanie svojich 2 % z daní z príjmu zvážite práve pre OZ Brána do Narnie, aby sme areál mohli aj naďalej udržiavať a rozvíjať..

Banner 2OZ branaOZ BRÁNA DO NARNIE
Združenie spája narnijských rodičov, ktorí sa starajú a postupne revitalizujú školský dvor a budovu školy. Potrebné finančné prostriedky získavajú hlavne vďaka Vašej podpore. Pomôžte nám svojimi 2% - 3% v našom úsilí zveľadiť prostredie, v ktorom Vaše deti trávia väčšinu svojho dňa. 

The 2 Rule in Real Estate Everything You Need to Know About ItMilí rodičia a priatelia školy.

príjem z podielu zaplatenej dane z príjmov fyzických a právnických osôb je dôležitým príjmom  našej školy.  Asignáciou 2 % z Vašich daní ste v uplynulých rokoch významne prispeli k rozvoju tried, školy a celého vyučovacieho procesu.  Ďakujeme Vám.

Viac informácii k asignácii Vašich 2% z daní pre Narniu nájdete TU

DSC00639Poznanie potrebuje čas a priestor. V čase a priestore sa stretávame v budove školy a práve tam sa pestrosť šedivého priestoru, ktorý chcel zo všetkých vyrobiť rovnakých ľudí v duchu komunistickej ideológie musel tiež zmeniť. Tak sa do chodieb a spoločných priestorov dostali farby, ktoré šedé steny a priestory naplnili pestrosťou a živosťou.

V sobotu 11. februára 2023 sa Narnia zmenila na netradičnú plesovú sálu. Komunitný duch našej školy sa po troch rokoch opäť naplno prejavil. Historicky najvyššia účasť tancujúcich, baviacich sa rodičov a učiteľov potvrdila, že organizovať plesy v škole bol vynikajúci nápad.

Vážení rodičia, záujemci o našu školu, pozývame Vás na informatívne stretnutie v CZŠ Narnia v utorok 28. februára 2023 o 17:00 ALEBO v stredu 29. marca 2023 o 17:00.

 

Stretnutie organizujeme dva krát, aby ste sa ho mohli zúčastniť obaja rodičia, aj keď v rôznych dňoch. 

weblogo bg skSpolu 65 maďarských detí zo Slovenska hľadá svojho slovenského brata alebo slovenskú sestru v rámci aktuálneho ročníka rozumieme.si.

Čo je nového v projekte rozumieme.si, do ktorého sa každoročne zapájajú aj narnijské rodiny?

 

2023Milí rodičia,

Veľmi sa tešíme že po dvojročnej prestávke máme opäť možnosť Vás pozvať na Narnijský ples, ktorý sa bude konať 11/2 o 19:00 v priestoroch školy.

Ide o skvelú akciu, kde máte možnosť sa zabaviť spolu s Vašimi partnermi,  s ďalšími rodičmi aj učiteľmi.

brana OZOZ Brána do Narnie - čo sa podarilo v roku 2021
V roku 2021 sme získali niekoľko veľkých grantov, vďaka čomu sme v areáli mohli uskutočniť veľké a výrazné zmeny. Získanie financií však bolo len začiatkom. Následná realizácia sa podarila najmä vďaka zorganizovaniu veľkých brigád, na ktorých sa zúčastnili rodičia s deťmi či ľudia bývajúci v okolí školy. Na brigádach sa v roku 2021 zúčastnilo vyše 400 detí a dospelých. Viac sa dozviete v priloženej výročnej správe

FaLang translation system by Faboba