Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

2 facebook

 

Milí rodičia,

Radi by sme Vás touto cestou povzbudili ku zmysluplnému darovaniu 2% z Vašich daní. Ak doteraz rozmýšľate, komu nasmerovať Váš príspevok, prosím podporte ním naše deti v CZŠ Narnia. 

Z týchto prostriedkov pre deti CZŠ Narnia zakúpime akvárium a pre OZ Brána do Narnie zrevitalizujeme zeleň a trávnik futbalového ihriska, pridáme v Parku Aslana ďalšie pohybovo-hrové prvky kt. podporujú u detí psychomotorický vývin, doplníme školské laboratóriá na ďalšie výskumné dobrodružstva detí a ak bude dostatočné množstvo prostriedkov pustíme sa do vysnívanej deťmi a pedagógmi stavby „podnetnej letnej triedy“ v našom zelenom areáli, kde by sa naše deti v triedach počas teplých mesiacov pri výučbe striedali.

V zozname prijímateľov 2%-3% máte na výber:

 • CZŠ Narnia - venuje sa výchovno-vzdelávacej činnosti
  - nákup výchovno-vzdelávacích pomôcok pre deti (laboratóriá, vzhľadný a praktický interiér tried a školy, doplňujúce vzdelávanie pre deti a pedagógov, konferencie, workshopy pre deti, učiteľov a rodičov).
  Tento rok by sme chceli zo sumy vyzbieranej cez 2%  zakúpiť krásne veľké 600 litrové akvárium do vestibulu školy.
  Podporte s nami myšlienku: ODTRHNI ZRAK OD MOBILU A OTVOR OČI DOKORÁN
  Viac informácii o využití prostriedkov z darovaných 2% a predvyplnený FORMULÁR nájdete v tomto článku
  Celý postup ako, ako darovanie vykonať, nájdete TU
 • Rodičovské združenie Brána do Narnie, ktoré funguje 6 rokov
  - venuje sa revitalizácii zelene a hracích plôch školského ihriska, podpore psychomotorického vývinu vo forme pohybovo-hrových a tvorivých aktivít a potrieb, organizovaní brigád, vianočných a veľkonočných dielničiek, ... 
  Viac informácii a predvyplnený formulár nájdete v tomto článku o 2% pre OZ Brána do Narnie.-  Váš príspevok má pre naše deti v CZŠ Narnia veľký význam. V poslednom roku nám umožnil osadenie špeciálnych rohoží na zamedzenie blata v parku Aslana a podporil podujatia s presahom na celú našu komunitu, ako napr. Narnijská konferencia.

 

Až 3% daní môžu darovať aktívni dobrovoľníci.
Tešíme sa z toho, že medzi nami je aj množstvo takýchto rodičov. Za OZ Brána do Narnie Vám radi potvrdíme odpracované hodiny v prospech školy (brigády, vzdelávanie rodičov a učiteľov, organizácia podujatí, pomoc škole a podobne). Za OZ sa prosím s touto žiadosťou obracajte na Jana Skraková janka.skrakova(zavinac)gmail.com.

 

Ak potrebujete podporu so sprocesovaním formulárov, ozvite sa prosím na Elena Markušová alebo Lucia Skraková.

Doteraz pevné (zákonné) termíny na darovanie nájdete tu.
V prípade zmeny ich budeme aktualizovať.

 

Veľmi si ceníme Vašu podporu pre naše deti v CZŠ Narnia,

Ďakujeme vám veľmi pekne a želáme Vám všetko dobré.

#Aj ja mením svet

 

2 facebook

FaLang translation system by Faboba