Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vážení rodičia,
ukončujeme prvý štvrťrok nášho školského roku, a preto Vás pozývame na pravidelné konzultácie s vyučujúcimi jednotlivých predmetov, ktoré sa budú konať v dňoch od 23. do 26.11.2020.

Konzultácie budú prebiehať v online priestore na MS Teams platforme. Pre rezervovanie termínu je potrebné prihlásiť sa na Edupage – https://czsnarnia.edupage.org.

 

Prihlasovacie údaje do detského konta sme Vám už viac krát zaslali, ak si ich nepamätáte, obráťte sa na pani Bánsku na sekretariáte školy (eva.banska@narniaba.sk). Alebo môžete použiť rodičovské konto.

 

Prihlasovanie je sprístupnené od dnes od 10:45 cez EDUPAGE (v sekcii KOMUNIKÁCIA/PRIHLASOVANIE_Konzultačné hodiny).
Dnes t.j. v stredu platí obmedzenie na rezerváciu troch termínov konzultácií na dieťa/na jedno prihlásenie, od štvrtka sa toto obmedzenie uvoľní a môžete si zarezervovať aj ďalšie termíny.

Krátky návod ako si termín rezervovať

Po prihlásení sa do Edupage si vľavo v menu kliknite na položku Komunikácia a v nej nájdete položku Konzultačné hodiny. Následne si kliknutím na meno učiteľa môžete u neho rezervovať termín (viď obrázok)

konzultV tabuľke, ktorú sme Vám poslali mailom, nájdete link príslušného učiteľa (najneskôr v nedeľu 22.11.2020), na ktorý kliknite v čase konzultácie. Po pripojení ku stretnutiu budete čakať v čakárni/lobby, kým Vás vyučujúci nevpustí.

Zároveň platí, že chceme byť školou, ktorá je otvorená komunikácii medzi rodičmi a učiteľmi a ak sa Vám nepodarí rezervovať si termín podľa vašich možností a vyťaženia, vždy sa môžete konkrétnemu učiteľovi ozvať mailom a dohodnúť si stretnutie individuálne.

 

Kvôli hladkému priebehu konzultácií, Vás prosíme o zarezervovanie si termínu a rešpektovanie daného časového intervalu. V prípade, že ste si nezarezervovali termín cez Edupage, učiteľ Vás nemusí na stretnutie prijať.

Budeme sa tešiť, keď sa ku konzultácií pripojíte aj s dieťaťom.  

 

Tešíme sa na spoločné (online) stretnutie.

Učitelia CZŠ Narnia

{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba