Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vážení rodičia,

Škola naďalej zostane rozhodnutím zriaďovateľa v tzv. režime neobnoveného prezenčného vyučovania. Viac informácií nájdete v mailovej komunikácii zaslanej v utorok 9.marca 2021. Sme pripravení postarať sa o deti rodičov, ktorí to potrebujú a to v školskom klube detí priamo v škole v čase 7:00 - 16:00.

Vážení rodičia,

Škola naďalej zostane rozhodnutím zriaďovateľa v tzv. režime neobnoveného prezenčného vyučovania. 

vic informácií nájdete v mailovej komunikácii zaslanej v utorok 9.marca 2021.  Viac informácií nájdete v mailovej komunikácii zaslanej v utorok 9.marca 2021. Sme pripravení postarať sa o deti rodičov, ktorí to potrebujú a to v školskom klube detí priamo v škole v čase 7:00 - 16:00.

 

Ak sa nič mimoriadne neudeje (teda plošné rozhodnutie ministra školstva alebo RUVZ, ktoré by tento režim znemožnilo, alebo výskyt pandemickej situácie v škole), chceli by sme v tomto režime pokračovať do Veľkej noci. Uvedomujeme si, že toto fungovanie nie je optimálne, ale vzhľadom na situáciu, rozmanitosť názorov rodičov v komunite a aj naše kapacitné možnosti je toto asi najlepší kompromis, ktorý vieme urobiť. Snažíme sa pritom hľadieť hlavne na našu misiu a teda na to, ako pre každého žiaka zabezpečiť pokiaľ to bude možné najlepšie podmienky pre vzdelávanie a výchovu.

Zostaňme zdraví.

PaedDr. Roman Baranovič, riaditeľ a vedenie školy

FaLang translation system by Faboba