Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vážení rodičia, 

Na základe rozhodnutia ministra školstva rozhodol zriaďovateľ pre budúci týždeň  8.3. - 12.3. 2021 o NEOBNOVENÍ prezenčného školského vyučovania. Na základe nám dostupných informácií to znamená, že rodičia tak majú nárok na pandemickú OČR. Škola zostane uzavretá pre prezenčné vyučovanie a pre budúci týždeň sa budeme sústreďovať na poskytnutie kvalitného online vyučovania v štruktúre ako v januári. 

Týždeň od 8.3. - 12.3.2021 

V zmysle rozhodnutia ministra školstva sme pripravení zabezpečiť prezenčný pobyt detí v škole pre všetkých rodičov z tzv. kritickej infraštruktúry (teda režim ako bol v januári) a tiež pre deti rodičov „s nevyhnutným prezenčným výkonom práce (samoživiteľ a obaja zákonní zástupcovia dieťaťa, ktorí nemajú možnosť vykonávať prácu z domácnosti) alebo pre žiakov, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu.“ Toľko citát z rozhodnutia ministra školstva. Ak sa nachádzate v tejto kategórii a chcete túto ponuku využiť, prihláste svoje dieťa cez formulár zaslaným mailom do piatku 5.3. do 9:00 hod. Škola pre deti rodičov z tejto kategórie bude fungovať od 7:00 do 16:00 vrátane obeda v školskej jedálni. Pre príchod dieťaťa do školy je potrebný negatívny test rodiča nie starší ako 7 dní (a teda ak táto doba uplynie, treba sa otestovať znova aj v priebehu týždňa). V rámci pobytu v škole budú deti v skupine, budú sa zúčastňovať online vyučovania svojej triedy, pričom samotné pravidlá fungovania nakoniec nastavíme podľa celkového počtu detí a príslušnosti k ročníkom, ktoré takto prihlásite. 

 

Týždeň od 15.3. - 19.3.2021 
Nakoľko už pred jarnými prázdninami nám začali pribúdať prípady detí v karanténe, ktoré následne poslali do karantény celú triedu, dá nám tento týždeň po prázdninách od 8.3.2021 priestor monitorovať epidemiologickú situáciu v rodinách detí prvého stupňa. Naším predsavzatím zatiaľ zostáva obnoviť prezenčné vyučovanie v podobe, ako sme fungovali pred prázdninami, teda aspoň na týždeň od 15.3.- 19.3.2021.  Uvedomujeme si, že hlavne pre prvákov a druhákov je každý deň v škole veľkou pomocou, ale naozaj to závisí od vývoja situácie počas týždňa. Ak by sme videli, že sa to dá, vo štvrtok 11.3.2021 by sme k tomu zaslali ďalšie informácie. 

 

Ďakujeme za trpezlivosť a podporu. 

S pozdravom 

PaedDr. Roman Baranovič, riaditeľ a vedenie školy CZŠ Narnia 


FaLang translation system by Faboba