Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

edupgaeMilí rodičia,

potvrdenie o bezinfekčnosti je potrebné podpísať každý týždeň -opakovane- cez aplikáciu EDUPAGE. Vo vyhlásení čestne prehlasujete za seba (II.stupeň aj za dieťa), že máte negatívny výsledok RT-PCR/ antig. testu nie starší ako 7 dní alebo máte vy (II.stupeň - aj dieťa platnú výnimu z testovania). Návod nájdete v tomto článku.

edupgae

Milí rodičia,

potvrdenie o bezinfekčnosti dieťaťa je potrebné podpísať každý týždeň nanovo cez aplikáciu EDUPAGE. Vo vyhlásení čestne prehlasujete za seba a tiež za dieťa, že máte negatívny výsledok RT-PCR/ antig. testu nie starší ako 7 dní alebo máte vy alebo dieťa platnú výnimu z testovania.

 

Návod ako podať potvrdenie pre webovú verziu Edupage: https://help.edupage.org/?p=u38/u178/u1132&lang_id=2

 

edupage3

 

vyhlasenie

Návod pre aplikáciu Edupage v mobile: kliknite na + vpravo hore v modrom pásiku a z ponuky vyberte Žiadosť, následne Vyhlásenie o bezinfekčnosti, vyplňte dátum (deň, keď sa dieťa vracia do školy) a odošlite.

Návod ako sa prihlásiť do rodičovského účtu (ak ho ešte nemáte) je tu https://narnia.sk/sk/skola-a-covid/aktualna-organizacia-v-skole/823-elektronicke-ospravedlnenie-nepritomnosti-cez-edupage.

FaLang translation system by Faboba