Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma

pomoc help dobry skutokMilí rodičia, 

uvedomujeme si náročnosť domáceho vzdelávania pre Vás a Vaše deti a rovnako aj náročnosť celej tejto situácie, ktorú aktuálne prežívame. Rady by sme Vám a Vašim deťom ponúkli pomoc.  

Milí rodičia detí 1. stupňa, 

uvedomujeme si náročnosť domáceho vzdelávania pre Vás a Vaše deti a rovnako aj náročnosť celej tejto situácie, ktorú aktuálne prežívame.

Rady by sme Vám a Vašim deťom ponúkli pomoc v dvoch oblastiach:  

Pre všetky deti a rodičov ponúkame podporu v prípade, že sa Vaše deti ťažšie adaptujú na momentálnu situáciu - zvládanie strachu, úzkosti, obáv z budúcnosti, prípadne reakcie hnevu alebo agresivity. Rady Vám poskytneme konzultácie v tejto oblasti.

Pre deti v starostlivosti špeci tímu ponúkame podporu a pomoc pri zvládaní zadaní a úloh v rámci domáceho vzdelávania, prípadne pomôžeme s dovysvetlením učiva.

Prosím, v prípade potreby kontaktujte konkrétnu osobu zo špeci tímu na základe priloženého letáčika.

 

Prikladáme ešte link  na zaujímavý článk :

https://www.universitas.cz/osobnosti/4838-jak-zvladat-izolaci-nelzete-detem-vsechno-vyciti-a-nepopirejte-vlastni-krizi?fbclid=IwAR0uuF6vhDr0UYblfB3yWlm4UzfKDenlMvpEZx3a5LFbDBMsO58M4a2G6LI

 

Milí rodičia detí II.stupňa

Všetkým deťom, ktoré prejavia záujem (rovnako i Vám, rodičom) ponúkame online PSYCHOLOGICKÚ PODPORU v otázkach spojených so situáciou na Slovensku (na svete), napr.: 

- ako zvládnuť izoláciu a emócie (strach, úzkosť, obavy, frustráciu) s ňou spojené 

- ako o možných rizikách nakazenia koronavírusom hovoriť s deťmi 

- ako ich motivovať učiť sa, plniť si školské povinnosti 

- ako z tohto obdobia pre svoje deti, pre seba, pre celú rodinu, čo najviac vyťažiť, apod.

Deťom so špeciálnymi potrebami, ktoré sú v starostlivosti ŠpeciTímu ponúkame online ŠPECIÁLNO-PEDAGOGICKÚ PODPORU pri učení - pri zvládaní úloh, cvičení, projektov zadaných učiteľmi, v rámci domáceho vzdelávania. 

V prípade záujmu kontaktujte prosím konkrétnu kolegyňu zo ŠpeciTímu (kontakty nájdete v priloženom letáčiku). Veríme, že aj tento krok prispeje k väčšej pohode vo Vašich rodinách. 

Ďakujeme za Vašu trpezlivosť, spoluprácu a prajeme Vám hlavne zdravie a veľa pekných chvíľ s Vašimi deťmi. 

 

Prikladáme ešte link  na zaujímavý článk :

https://www.universitas.cz/osobnosti/4838-jak-zvladat-izolaci-nelzete-detem-vsechno-vyciti-a-nepopirejte-vlastni-krizi?fbclid=IwAR0uuF6vhDr0UYblfB3yWlm4UzfKDenlMvpEZx3a5LFbDBMsO58M4a2G6LI

 

 pdfSpeciTim_kontakty.pdf{jcomments off}

FaLang translation system by Faboba