Prihlásiť

Prihlásenie k vášmu kontu

Uživateľ *
Heslo *
Pamätaj si ma
  • image
  • zapis 2020

Milí rodičia,

Vyučovanie na I. stupni bude prebiehať rovnako ako tento týždeň, nakoľko Bratislava podľa COVID automatu ostala v červenej farbe, čo znamená, že podľa nariadení o predvídateľných opatreniach môže vyučovanie v triedach na I. stupni prebiehať prezenčne.

edupgaeMilí rodičia,

prikladáme postup, ako si vytvoriť rodičovské konto v aplikácii Edupage.

Toto konto môžete používať na:

- ospravedlnenie dieťaťa

- na vypísanie Vyhlásenia o bezinfekčnosti

- podávanie elektronických žiadostí

- potvrdzovanie prihlasovacích akcií (SVP, LVK, atď) 

Milí rodičia, 

budúci týždeň sa deti po viacerých týždňoch vrátia do školy. Tešíme sa na ne a veríme, že aj ony na nás.  Náš tím v škole intenzívne pracuje na tom, aby bol návrat detí v kontexte, ktorý sme ešte nezažili, čo najpríjemnejší. Aj vy, rodičia, nám v tomto viete veľmi pomôcť, a to tým, že sa s vašim dieťaťom/deťmi o nástupe do školy budete vopred rozprávať a pripravíte ich na to, čo ich čaká.  

Pripájame LIST od špeci tímu. Prosím, prečítajte si tento list čo najskôr, aby ste mali dostatočný čas na prípravu.  Ďakujeme! Veríme, že každá pomoc nám spríjemní pondelkové ráno :)  

Logo covidVážení rodičia,

týmto Vás chceme informovať, že po preverení všetkých nám dostupných informácií, v súlade s novým stanoviskom regionálneho hygienika zo dňa 10.2.2021, podľa vyjadrenia ministra zdravotníctva o rozdelení okresov vzhľadom na epidemiologickú situáciu na tzv. COVID semafor, v súlade s rozhodnutím ministra školstva zo dňa 5.2.2021 a po zvážení všetkých okolností, ako i spätnej väzby od rodičov, rozhodol zriaďovateľ o obnovení prezenčného vyučovania na 1. stupni od pondelka 15.2.2021.  

Logo covidVážení rodičia,

prinášame vám súhrn platných opatrení, týkajúcich sa najmä školy. Viac sa dočítate na https://korona.gov.sk/  /+ Aktuálne opatrenia.

Rozhodnutie hl.hygienika 10.02.021 

Platná COVID mapa 

Predvídateľné opatrenia podľa rizika v školských zariadeniach zdroj TU

Logo covidVážení rodičia, 

chceli by sme vás informovať, že na základe nám dostupných informácií od nariadených orgánov, RÚVZ, miestnej samosprávy a tiež po prehodnotení situácie sme sa rozhodli, že tento týždeň t.j. 8. - 12. 2. 2021 prezenčné vyučovanie v škole pre 1. – 4. ročník neobnovíme. 

 ROZHODNUTIE ZRIAĎOVATEĽA

knihyVážení záujemci o našu školu,

dovoľte nám informovať Vás o procese prijímania detí do cirkevnej základnej školy Narnia v Bratislave. 

Každý pondelok, stredu a piatok o 15:00 prináša náš kolega Richard Pikulík 30 minút intenzívneho pohybového programu pre deti - Hýbme sa spolu! Jeho cieľom je:

  • Ponúknuť alternatívu TSV v online prostredí
  • Rozhýbať, prípadne udržať deti v pohybe
  • Vytvoriť pozitívny vzťah detí k pohybu
  • Vzájomne sa motivovať

 https://youtu.be/houAofXdy00

Tešíme sa z tejto aktivity! ???

Vážení rodičia detí I.stupňa,

vzhľadom na pandemickú situáciu pokračujeme v online vyučovaní.

Naša škola po dobu prerušenia prezenčného vyučovania poskytuje „školský klub detí“ - službu starostlivosti o deti rodičov z kritickej infraštruktúry v rodinách, kde ani jeden z rodičov nevie pracovať formou home office alebo pre potrebu nasadenia v boji s pandémiou nemôže zostať doma na pandemickej OČR.

Red Retro phone receiverMilí rodičia, vzhľadom na súčasnú situáciu pracujú kolegyne zo sekretariátu z domu. Ak by ste sa potrebovali spojiť so školou telefonicky, ozvite sa nám na mobilné číslo 0903 436 282.

Ďakujeme za porozumenie.

hooper 2

Svet a aj Narnia sa 7.12.2020 rozlúčila s významným a skvelým človekom - Walterom Hooperom, osobným tajomníkom spisovateľa C.S.Lewisa.
V roku 2009 prišiel pán Hooper do Narnie, aby otvoril našu narnijskú knižnicu, ktorá nesie jeho meno a potriasol rukou víťazom súťaže o najlepšie anglické eseje študentov.

 

VUB...z viac ako 130 enviroprojektov VÚB nadácia podporí 9, z toho jeden našich super aktívnych rodičov a detí z OZ Brána do Narnie -  vytvorenie ostrova biodiverzity uprostred krajiny, silne pretvorenej ľudskou činnosťou, ktorý prinesie na sídlisko ekopedagogickú plochu - motýliu lúku na suťovisku,  ...

Advent bohosluzby 3 Milí rodičia a priatelia školy,
radi by sme vás a vaše rodiny pozvali na spoločné adventné bohoslužby Cirkvi bratskej na Cukrovej 4, v nedeľu 13.12. 2020 o 10:00 h. Na bohoslužby môžete prísť osobne, alebo sa môžete pripojiť aj ONLINE, z vášho domova, sledovaním priameho prenosu z www.facebook/cbcukrovaba

IMG 20201113 WA0008Vítame nových rodičov v OZ Brána do Narnie, ktoré združuje rodičov detí navštevujúcich CZŠ Narnia.

Vďaka viacerým ochotným rodičom sme získali financie z grantov Nadácia Ekopolis, Slovnaft, Nadácii O2, Nadácii Tesco a ČSOB.

ĎAKUJEME !

FaLang translation system by Faboba