Ďakujeme za Váš záujem o našu školu.
V prípade záujmu o umiestnenie dieťaťa do vyšších ročníkov sa zaregistrujte cez registračný
formulár a v prípade, že sa uvoľní miesto v danom ročníku a Vy budete v poradí, budeme Vás kontaktovať.

Ak máme v danom ročníku voľné miesto, proces prijatia dieťaťa pozostáva z nasledujúcich krokov:

1. Stretnutie s rodičmi, na ktorom informujeme rodičov o možnostiach školy a zároveň hovoríme o očakávaniach rodičov.

2. Stretnutie s dieťaťom, na základe ktorého porovnáme vedomosti dieťaťa s vedomosťami jeho potencionálnych spolužiakov.

3. Skúšobný pobyt dieťaťa v škole, väčšinou na 5 dní.

Následne škola vyjadrí záväzné stanovisko k prijatiu dieťaťa.

Priestor pre osobné stretnutia je vytvorený každý štvrtok v čase 8:00 - 10:00. Pre konkrétny termín ale i v prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese zaujem@narniaba.sk.