Proces prijímania detí do našej školy CZŠ Narnia sa skladá z troch krokov, ktoré je potrebné absolvovať:

1. Spoločné informatívne stretnutie rodičov záujemcov o umiestnenie dieťaťa do prvého ročníka s vedením školy spojené s predstavením školy a misie a vízie školy - 7.3.2017 (utorok) alebo 8.3.2017 (streda) o 17:00 hod v priestoroch CZŠ Narnia v Bratislave. Pre veľký počet záujemcov sa to isté stretnutie koná dva dni po sebe. Po stretnutí ponúkame rodičom obhliadku tried a budovy.

Náhradný termín informatívneho stretnutia: utorok 11.4.2017; 17:00
Na stretnutie nie je potrebné sa vopred prihlásiť a na toto stretnutie odporúčame prísť bez dieťaťa.

2. Zápis do prvého ročníka na našej škole - 7. 4. (piatok) od 15:00-18:00 alebo 8. 4. 2017 (sobota) od 9:00-12:00, rodičia s dieťaťom.

Týždeň pred zápisom vytvoríme na webstránke školy rezervačný systém na konkrétny termín a čas, vzhľadom na predpokladaný veľký počet záujemcov.
Spresňujúcu informáciu k zápisu nájdete v tomto článku

3. Následne všetky zapísané deti pozývame na skríning pripravenosti pripravenosti na školu. Tento skríning prebehne v dňoch 24. - 27. 4.2017. Dieťa dostane pozvánku na jeden z uvedených dní na presnú hodinu.

4. Na základe výsledkov skríningu rozhodujeme o prijatí, resp. neprijatí dieťaťa na našu školu. Rozhodnutie doručíme rodičom najneskôr do konca mája.

Termíny - rekapitulácia:

7.3. alebo 8.3.2017; 11.4.2017 o17:00– stretnutie pre rodičov záujemcov  v priestoroch školy v Bratislave,
7.4. alebo 8.4.2017 – zápis prvákov do CZŠ Narnia BA v priestoroch školy v Bratislave Petržalke (tu bude možnosť rezervovať si termín zápisu),

24. - 27. 4.2017 – predbežný termín pre skríning pripravenosti na školu a do 31.5.2017 informácia o prijatí/neprijatí do školy.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese zaujem@narniaba.sk.

Dni otvorených dverí na našej škole neorganizujeme, nakoľko ich plne nahrádza stretnutie v marci.